KONST / Litografier / Färglitografier 8527300
nr 852 7300
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografier, 5 st, Nisse Zetterberg (1910-1986), signerade och numrerade, motivets mått: 26x37- 28x50
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 19:13:57
300 kr
350 kr
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg